Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 70m2 nov 2 kat Taftalidze 1

67 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dia-dom 18 Korr 11:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dia-dom
Stan od 74m2 vo Kisela Voda 1 kat-85g 0 ЕУР
Vikendica 80m2 i plac 1100m2 Sonje 28 000 ЕУР
Moderna kuka vo Zdanec so pogled na celo Skopje 265 000 ЕУР
Stan vo Taftalidze 1 Mlecen 70m2 dve spalni 54 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Taftalidze 1-ubava i mirna lokacija-70m2-dve spalni-odlicen raspored-nov -so uredna dokumentacija-67 500e
Dia-dom
Агенција за недвижности „Диа Дом„ нуди широка понуда на станови, куќи и плацеви за продажба во Скопје. Контактирајте не на 078 285 155,078 285 252
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Londonska 19 Tregoje në hartë
078 285 155,078 285 252
Dia-dom
078417639
Leaflet
Dia-dom
Stan 38m2 Karpos 2 1 kat 42 000 ЕУР
Kisela Voda 36m2 3 kat ubava lokacija 29 500 ЕУР
Stan od 42m2 vo Taftalidze1 so spalna odl lokacija 35 500 ЕУР
Univerzalna stan 63m2 nov dve spalni 55 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione