Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 71m2 novogradba blisku do Univerzalna

71 000 EUR

Shitet nga: Милиана Ленак 04 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Стан, нов,во новоградба, кристен 5 год.
Светол, квалитетни паркети, плочки, можност и мебелот да се откупи.
Трети спрат во петокатница, без лифт.
Греење на струја (панели).
Милиана Ленак
077817452
Leaflet
Në fillim