Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 71m2 VO AERODROM,kaj Palma

62 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: COREX Real Estate 08 Tet 13:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan vo n.Aerodrom vo blizina na Palma.
Stanot e so neto kvadratura od 71m2.
Organiziran kako stan so dve spalni sobi, golema dnevna soba so nadovrzan trpezariski del, poseben del kujna,banja,ostava i terasa.
Jugoistocna orientacija.
Pozicioniran e na Visoko Prizemje. Vo zgradata ima lift.
Resenie za greenje e gradsko parno.
Stanot ne e renoviran, smeneti se samo prozori.

Cena:62.000evra!
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra: 1844
Kontakt: 078 298 313 agent Dragana
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
Në fillim