Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 90m2 pogled kon Vodno

89 000 EUR

Shitet nga: Милиана Ленак 22 Mar 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Стан на 15 кат, во 17 катница.Зградата има три беспрекорно функционални лифта, од кои едниот голем.Станот има две купатила, обете со када, три спални, една пространа дневна соединета со терпезарија, кујна, остава, и простран балкон со поглед кон Водно.Станот има јужно западна ориентација.Греењето е на парно, месечниот надомест за парното е 3600ден.Живењето во овој стан, ги нуди сите бенефции на квалитетната градба каква што во новоградбите веќе не се сретнува.Исто така, веднаш под зградата е реновираното паркче Капиштец, безбедно место за игра на децата.Во близина има реновирана детска градинка, а во моментов се гради и основно училиште.Станот е совршена инвестиција за семејство.
Милиана Ленак
077817452
Leaflet
Në fillim