Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 96m2 VO NOVO LISICE

75 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КОНФОР ЛУКС 12 Tet 13:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КОНФОР ЛУКС
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
Ponuda na novi stanovi vo Crnice od 40m2 do 77m2 1 100 ЕУР
NOVI 3 SOBNI STANOVI DEBAR MALO 1 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA MAGACINSKI PROSTOR VO KARPOS 2 360 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA STAN VO NASELBA NOVO LISICE SO POVRSINA OD 96m2 , DVE SPALNI SOBI SO DVORNO MESTO, DVE TERASI, CENTRALNO PARNO GREENJE.

Mob. 070/236-570
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
КОНФОР ЛУКС
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN OD 64M2 VO KISELA VODA 250 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Centar so zasebna spalna 200 МКД
STAN OD 78M2 VO KISELA VODA 73 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA 3 SOBEN STAN VODNJANSKA CENTAR 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione