Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN PLOSTAD N VAPCAROV STAN OD 60M2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 05 Gush 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se prodava stan od 60m2+20m2 terasa +10m2 podrum kompletno renoviran na 5 od 5 kat so parno i lift cena po dogovor sifra 4179 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
G ZID KAJ NOVOTO MNR 72M2 1 250 EUR
CENTAR DO SOBRANIE NA RM 90M2 1 300 EUR
LOKACIJA ZA GRADBA KARPOS 8545M2 1 EUR
CENTAR GRCKA AMBASADA 63M2 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione