Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan Taftalidze 2 sproti Replek

69 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 15 Tet 14:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Евидентен број:8223
Станот е на прв кат,од 2,мала зграда во цената е вклучено и паркинг место.
Остануваат вградени плакари и кујна.
Информации:078/244-198
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Dvosoben stan vo nova zgrada vo Aerodrom 0 МКД
STAN VO KISELA VODA 0 ЕУР
3.5 soben stan vo Aerodrom so dvor 74 000 ЕУР
NOVI STANOVI PREUBAVA LOKACIJA KARPOSH 3 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione