Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom 82m2 so 3 spalni

750 EUR

63 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 30 Mar 16:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
27249 Se prodava odlicen i eftin stan vo Aerodrom vednas do Nova Zeleznicka so povrsina od 82m2+5m2 podrum, so 3 spalni, 2 terasi, so ubav pogled, 750e/m2
cena-62000 evra so platena agenciska provizija
078/404-406,
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim