Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO AERODROM

68 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MILENIUM KOM 27 Nën 14:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ШИФРА - 1422
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ПОНОВА ЗГРАДА ОД 79 М2 НА 3 КАТ СО 2 СПАЛНИ , 2 ВЦ , СО ИМОТЕН ЛИСТ
ТЕЛ. 2460-954 071/377-770 075/496-650
MILENIUM KOM
***** AGENCIJA MILENIUM KOM E VASIOT VISTINSKI PARTNER ZA ISPOLNUVANJE NA VASIOT SON DO VISTINSKI TOPOL I UBAV DOM ***** - POSREDUVAME PRI PRODAVANJE , KUPUVANJE , IZNAJMUVANJE I KOMPLETIRANJE NA SITE POTREBNI DOKUMENTI ZA VASIOT NEDVIZEN IMOT TEL. 2460-954 071/377-770 075/278-789 075/496-670 075/496-650
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 26 LOK.9 Tregoje në hartë
2460-954 , 075/496-670
https://www.mileniumkom.mk
Leaflet
Në fillim