Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar kaj AMSM

93 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 09 Shk 19:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan vo centar kaj AMSM, 85M2, na 3kat/7 kata, 2005 godina gradba, 2 spalni sobi, cena 93000 evra.
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame luksuzno namesten stan vo Centar 400 EUR
Se izdava opremen restoran so terasa CENTAR -
Trosoben stan od 78m2 vo Debar Maalo 78 000 EUR
NOV deloven kancelariski prostor 1500m2 na PLOSTAD -
Në fillim