Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar kaj Univerzalna sala

49 000 EUR

93 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 17 Shk 14:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID 17586
Se prodava stan vo Centar, pozadi Univerzalna sala-do gradinkata, 47m2, na 3 kat. Cena 49000 evra.
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Mnogu ubav nov stan Karpos 3 103 000 EUR
Trosoben stan vo Avtokomanda -
Se izdava kompletno namesten stan vo Kisela Voda 230 EUR
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR -
Në fillim