Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO CENTAR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MILENIUM KOM 19 Mar 16:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ШИФРА -21745
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР - Д.МААЛО ОД 85 М2 НА 4 КАТ ПОНОВА ЗГРАДА СО 3 СПАЛНИ , 2 ВЦ , ТЕРАСА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 075/278-789 075/496-670
MILENIUM KOM
***** AGENCIJA MILENIUM KOM E VASIOT VISTINSKI PARTNER ZA ISPOLNUVANJE NA VASIOT SON DO VISTINSKI TOPOL I UBAV DOM ***** - POSREDUVAME PRI PRODAVANJE , KUPUVANJE , IZNAJMUVANJE I KOMPLETIRANJE NA SITE POTREBNI DOKUMENTI ZA VASIOT NEDVIZEN IMOT TEL. 2460-954 071/377-770 075/278-789 075/496-670 075/496-650
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 26 LOK.9 Tregoje në hartë
2460-954 , 075/496-670
https://www.mileniumkom.mk
Leaflet
Në fillim