Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

STAN VO CENTAR

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 04 Gush 14:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
STAN KAJ KATOLICKA 4-soben 90 000 ЕУР
Stan vo Kapistec 65 000 ЕУР
Garsonjera vo Centar 1 200 ЕУР
Stan vo Centar 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава стан во Центар, позади Универзална Сала.

Површина 38 м2
2 собен, со тераса 3 м2
Кат 4/4 со лифт, без косини
Ориентација запад
Година на градба 2015

Цена 51.000 Евра

Шифра А265
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena
Stan vo Aerodrom 200 ЕУР
Dukan na Ruzveltova 85 000 ЕУР
APARTMAN VO PARALIA -KATERINI 0 МКД
Solun Stan za investicija 70 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione