Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO CRNICE 67M2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA

75 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: House Imperial - Агенција за недвижности 18 Nën 17:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
House Imperial - Агенција за недвижности
023232375 , 078403328 , 078403325
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава стан во Црниче над Рептил Маркетот 63м2 со тераса + 4м2 на 1/3 кат без лифт со сопствено парно,има 2 спални соби.Располага со сопствено паркинг место.Новоградба
Шифра 21173

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
House Imperial - Агенција за недвижности
023232375 , 078403328 , 078403325
Leaflet
House Imperial - Агенција за недвижности
STAN VO AERODROM 57m2 SO 2 SPALNI 54 720 ЕУР
Stan vo NOVO LISICE 81m2 so 3 spalni RENOVIRAN 73 000 ЕУР
STAN VO AERODROM 73M2 SO 2 SPALNI 65 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 3 54M2 SO 2 SPALNI RENOVIRAN 53 000 ЕУР
Në fillim