Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO DEBAR MAALO

125 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MILENIUM KOM 01 Pri 17:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ШИФРА - 26678
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ДЕБАР МААЛО ОД 120 М2 НА 3 КАТ СО 3 СПАЛНИ , 2 ВЦ , ПОНОВА ГРАДБА , ГАРАЖА 30 М2 СО ИМОТЕН ЛИСТ ВЕДНАШ ВСЕЛИВ
ТЕЛ. 2460-954 071/377-770 075/496-670
MILENIUM KOM
***** AGENCIJA MILENIUM KOM E VASIOT VISTINSKI PARTNER ZA ISPOLNUVANJE NA VASIOT SON DO VISTINSKI TOPOL I UBAV DOM ***** - POSREDUVAME PRI PRODAVANJE , KUPUVANJE , IZNAJMUVANJE I KOMPLETIRANJE NA SITE POTREBNI DOKUMENTI ZA VASIOT NEDVIZEN IMOT TEL. 2460-954 071/377-770 075/278-789 075/496-670 075/496-650
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 26 LOK.9 Tregoje në hartë
2460-954 , 075/496-670
https://www.mileniumkom.mk
Leaflet
MILENIUM KOM
RAZRABOTEN HOTEL ITNO -
STAN VO NOVO LISICE 47 000 ЕУР
STAN VO ORMAN KOMPLEKS VERINA -
KUKA VO CENTO -
Në fillim