Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO GORCE PETROV

42 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 Maj 11:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
DVOSOBEN STAN VO HROM 47 300 EUR
3 soben stan od 57m2 vo Centar 66 400 EUR
3 soben stan vo Centar 71 500 EUR
2SOBEN STAN VO KARPOS 3 46 000 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА ХАЛК БАНКА СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 51М2,НА МАНСАРДА 3/3 КАТ, 2007 ГРАДБА, ОРИЕНТИРАН И/З,СО ИЛ. Ш.5243
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO VLAE 2 500 EUR
DUKAN OD 50m2 VO NOVO LISICE 65 000 EUR
SE IZDAVA NOV PRAZEN DELOVEN PROSTOR VO K VODA -
3 SOBNI STANOVI VO MADZIR MAALO 73 700 EUR
Në fillim