Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Stan vo Karpos 3

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Abc Dom 24 Sht 13:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Abc Dom
Stan od 76m2 vo Centar 0 ЕУР
Se izdava stan od 46m2 vo Karpos 4 0 ЕУР
Nov stan od 50m2 na Vodno 0 МКД
Se izdava stan vo Aerodrom 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra-2/5568-Se prodava stan vo Karpos 3, vo blizina na City Mall, 62m2, trosoben, na visoko prizemje, so podrum, so parno, orientacija Jug/Sever, vednas vseliv.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
  Online
078402027
Leaflet
Abc Dom
Stan od 87m2 vo Crnice 0 ЕУР
Se izdava stan vo Kapistec Apartment in Kapistec 0 МКД
Stan od 97m2 vo Madzar Maalo 0 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione