Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Karpos 4

45 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 27 Sht 14:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
ODLICEN DVOSOBEN STAN VO CRNICE 42 900 ЕУР
Se izdava stan za kancelarii vo Aerodrom 230 ЕУР
Ubav stan vo Novo Lisice 54 000 ЕУР
Stan ednosoben vo Taftalidze 1 kaj Nova 40 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra 2/7584 Karpos 4 - pred mostot - 50m2, 2-soben, 6/15 kata, so lift i parno, nema podrum, edna terasa, orient istok, smeneti prozori. gradba 1981 godina
Cena 45,000E
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Se izdava prazen stan kaj MI-Da 450 ЕУР
Se izdava 48m2 stan K.Voda namesten 10 000 МКД
Ubav petosoben stan kaj Univerzalna 149 600 ЕУР
Se prodava stan vo Aerodrom 66 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione