Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda Meckarov 60m2

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Букефал АС 12 Pri 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Букефал АС
LUX UBAV STAN 60m2 so parking mesto VO KAPISTEC 450 ЕУР
STAN 109m2 DO PAZAROT VO TAFTALIDZE 100 000 ЕУР
Se izdava luksuzen stan od 75m2 vo mini zgrada vo Kozle 0 МКД
Bukefal AS STANOVI OD 35m2 DO 83m2 VO K.VODA CESMA 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava dvosoben stan od 60m2 vo Kisela Voda karshi benziskata Meckariv.
Stanot e so edna spalna, golema dnevna posebna trpezarija, dva balkona, banja, spajz i sopstven podrum. Stanot e na visoko prizemje vo zgrada od 5 kata.Ubav pogled mirna okolina so zelenilo,pogoden e i za kancelarii kako i za ziveenje.Orientacija istok/zapad
CIST IMOTEN LIST
Cena 50000evra

Kon.078/681018Melita
Букефал АС
Квалитетот не е чин , тој е навика ... "УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА" Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС Кога жените работат , економијата расте ! Менаџери за маркетинг и продажба : Вики :☎️078356889 Мелита :☎️078681018
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.Македонија бр.56 Скопје Tregoje në hartë
078681018 / 078356889
https://bukefalas.mk
Букефал АС
078681018
Leaflet
Букефал АС
NOV TROSOBEN STAN 62m2 PRVI KAT VO MICURIN 1 150 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA VO KOZLE 0 МКД
KARPOŠ 4 - ČETVOROSOBEN TOP STAN 90 000 ЕУР
2 KUKI LEPENKI VO KOZLE 550 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione