Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

76 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 29 Nën 13:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Novi stanovi kaj rampa 46 000 ЕУР
ODLICEN STAN OD 58m2 VO KISELA VODA 39 000 ЕУР
Stan vo Karpos 1 53 000 ЕУР
2-soben stan vo Kozle karsi Vero 48 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 3/8889 Kisela Voda (posle rampa) se prodava stan 100m2 trosoben na 8-mi kat so lift. Ima edna terasa i gleda na istok, zapad i jug. Zgradata e postara, stanot e renoviran. Cena 76000 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Se izdava 4-soben ubavo namesten stan vo Centar 600 ЕУР
Novogradba 67m2 vo Aerodrom 70 350 ЕУР
Se izdava 160m2 kuka namestena na Vodno 600 ЕУР
IZDAVAME STAN VO AERDOROM SPROTI BISER 250 ЕУР
Në fillim