Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO KOZLE OD 95m2 CETIRISOBEN

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 18 Shk 15:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14976...PARTENON NEDVIZNOSTI PRODAVA STAN VO KOZLE 4-SOBEN SO DVE TERASI, KUPATILO I TOALET, DVE TERASI, OSTAVA I OBEZBEDEN SOPSTVEN PARING PRED ZGRADA.....STANOT E SO POVRSINA OD 95M2 NA 10/11KAT SO DVA LIFTA...RENOVIRAN ..CENA 103000EU + DANOK +1% AGENCISKA PROVIZIJA.....POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
PARTENON NEDVIZNOSTI
Karpos 3 trosoben prazen stan 10 000 МКД
STAN VO CENTAR PLOSTAD 55M2 NA 2 KAT -
K Voda rampa 74m2 trosoben prazen 220 ЕУР
K.Voda kat od kuka 61m2 so 150m2 dvor -
Në fillim