Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO NASELBA AERODROM

67 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 03 Dhj 16:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Stan vo naselba Aerodrom kaj Zlatna viluska od 70m2 na 2 kat so parno,lift,2 spalni,kupatilo,klima so mebel.
Cena-67000e Sifra.....8108
Broj za kontakt:
070/346842
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,Debarca 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127 , 070/346842
Leaflet
Bastion Real Estate
SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR 3 SPALNI  KATOLICKA 500 EUR
Se izdava deloven prostor 200 EUR
PLAC VO GRCIJA ZA GRADBA NA KUKA SO APARTMANI 50 000 EUR
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KAPISTEC 37m2 SO SPALNA 160 EUR
Në fillim