Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Novo Lisice na 2ri kat

75 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Идеал хаус 12 Dhj 14:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се продава стан во Ново Лисиче на 2ри кат со вкупна површина од 90м2 со две спални, две купатила, 2 тераси, дневна и кујна + подрум.
Цена: 75.000Е
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Në fillim