Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Novo Lisice od 66m2 na 2ri kat

57 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Идеал хаус 12 Dhj 14:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава стан во Ново Лисиче на 2ри кат од 66 м2 со две спални, и вградени плакари во ходникот. Има парно.
Цена: 57.000Е
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Në fillim