Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO NOVO LISICE

70 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MILENIUM KOM 27 Nën 13:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ШИФРА - 28205
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ ОД 83 М2 НА 5 КАТ ПОНОВА ГРАДБА СО 2 СПАЛНИ , СО ИМОТЕН ЛИСТ
ТЕЛ. 2460-954 071/377-770 075/496-650
MILENIUM KOM
***** AGENCIJA MILENIUM KOM E VASIOT VISTINSKI PARTNER ZA ISPOLNUVANJE NA VASIOT SON DO VISTINSKI TOPOL I UBAV DOM ***** - POSREDUVAME PRI PRODAVANJE , KUPUVANJE , IZNAJMUVANJE I KOMPLETIRANJE NA SITE POTREBNI DOKUMENTI ZA VASIOT NEDVIZEN IMOT TEL. 2460-954 071/377-770 075/278-789 075/496-670 075/496-650
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 26 LOK.9 Tregoje në hartë
2460-954 , 075/496-670
https://www.mileniumkom.mk
Leaflet
Në fillim