Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Vlae 43m2 so 1 spalna soba

40 850 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 07 Dhj 13:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se prodava stan od 43m na 2ri kat,so zasebna spalna soba,orientacija Jug,vo sklop na mini zgrada vo faza na gradba,so garazno mesto i podrum za koi se doplaka.
Poveke info na 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 077/700-236
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
NAMESTEN stan  51м2 KISELA VODA vo blizina na Vero 54 500 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 50m2 KAJ OPSTINATA 200 ЕУР
Odlicen stan za iznajmuvanje kaj MVR 400 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO CENTAR 280 ЕУР
Në fillim