Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI NOVOGRADBA VO KARPOS 4

53 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 16 Sht 18:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Bastion Real Estate
PREKRASEN STAN VODNO PANORAMA 0 МКД
ODLICEN STAN 52M2 CENTAR-SOBOREN HRAM 400 ЕУР
STAN VO KARPOSH 2 POVOLNO 0 МКД
PLACEVI ZA LESNA INDUSTRIJA VO STENKOVEC 139 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Stanovi vo zavrsna faza vo Karpos-4 ,so sopstveno parno, garazno mesto
53m2 dvosoben 1 kat jug orientacija Cena-53000e
57m2 dvosoben 4 kat jug orientacija Cena-57000e
59 m2 trosoben 3 kat sever-jug Cena-59000e
Sifri 7804 7805 7806
Broj za kontakt 070/346842

Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул Дебарца 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070/346842
Leaflet
Bastion Real Estate
SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR ZA STUDENTI !!!! 250 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KAPISTEC 37m2 SO SPALNA 160 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO AERODROM 70m2 2 SPALNI 300 ЕУР
NOV STAN VO KAPISTEC 49m2 NA VISOKO PRIZEMJE 59 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione