Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi od 102m2 so 3 splani sobi

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 08 Qer 19:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan od 30m2 vo Aerodrom 1 050 ЕУР
Stan od 77m2 vo Kapistec 79 000 ЕУР
Kuka so Plac vo Zlokukani 75 000 ЕУР
ZA KRATOK / DOLG  PRESTOJ STAN  VO STROG CENTAR 350 ЕУР
Се продаваат станови во Центар од 102м2 со 3 спални соби,тераса и две купатила,ново градба
Поволно
Контакт Предраг 078/339-361
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA POVOLNO STAN VO KARPOS 200 ЕУР
Се продава куќа со двор во Ѓорче Петров 276 000 ЕУР
Stan vo N Lisice 39 000 ЕУР
Stan za kratok prestoj Karpos dramski 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione