Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo gardba vo Centar

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 Nën 17:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продаваат станови во градба позади Универзална сала , 12 стана, по два стана на кат од 81м2 и 89м2 , со две спални, дневна, кујна, трпезарија, купатило, вц, балкони .Подземни гаражи со теретен лифт . Вселиви 2019


е.б.10704
Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Në fillim