Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Taft.1 nov stan od 125m2

1 250 EUR

58 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Belona-Reks 24 Dhj 18:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Belona-Reks
Aerodrom stan vo gradba od 65m2 68 250 EUR
Stan od 87m2 vo Debar Maalo 95 000 EUR
Vo strog Centar se izdava del prostor od 200m2 0 MKD
Vodno nov cetvorosoben stan od 101m2 126 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Taft.1 vo blizna na Vero 4-soben stan od 125m2 na 6kat ,stanot e vo gradba gotov 03-04/2021god. so 2kupatila,1gostinsko wc,peralna,so agolna tarasa,gleda na jug/istok ima otvoren pogled cena 1250e/m2
tel.071/258-850 ili 3123344
Belona-Reks
Agencija za nedviznosti - posreduva pri kupuvanje-prodavanje,izdavanje-iznajmuvanje na stanovi,kuki,del.prostor,placevi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Ruzveltova"br.36 Tregoje në hartë
3123344
Belona-Reks
Taft.1 stan od 62m2 64 000 EUR
Centar kaj dom na gradeznicite stan od 87m2 105 000 EUR
Stan od 87m2 vo Debar Maalo 95 000 EUR
Aerodrom 4-soben stan od 99m2 93 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione