Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAFTALIDZE 1 nov 51m2 na 3kat so imoten vseliv

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 18 Shk 12:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
AGENCIJA PARTENON PRODAVA VO TAFTALIDZE 1

****51M2 NA 3KAT GOTOV STAN 55500EU + 3% danok vseliv vednas
POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
PARTENON NEDVIZNOSTI
4SOBEN UBAV STAN 126M2 NA 1KAT CENTAR UNIVERZALNA -
CENTAR JUZEN BULEVAR 47m2 NOV VSELIV 56 000 ЕУР
Dvosoben namesten 57m2 Centar gr.zid blokovi 250 ЕУР
Centar 100m2 na gl ulica za ordinacija kancelari 200 ЕУР
Në fillim