Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TRISOBEN STAN CENTAR BUNJAKOVEC KAJ SPECIJAL

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 28 Jan 11:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ТРИСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР-БУЊАКОВЕЦ КАЈ ПЕКАРА СПЕЦИЈАЛ.СТАНОТ Е 53М2 +8 М2 ПОДРУМ + ТЕРАСА.НА 4/6 КАТ ,ЗГРАДАТА ИМА ЛИФТ.ДВА СТАНА НА КАТ.
СТАНОТ НЕ Е РЕНОВИРАН СМЕНЕТИ СЕ САМО ПРОЗОРИ СО НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ.
ЦЕНА 59000 ЕВРА
ЕВ.БРОЈ 4223
КОНТКАТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
Në fillim