Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Troipolsoben namesten stan vo Solun

56 500 EUR

Shitet nga: Todor Longo-nevski 07 Jan 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Стан од 70 м2. Центарот на градот е околу 10 минути возење и со автобус околу 20 минути. Регионот на condo е локацијата се нарекува Ано Илиуполис и има свој локален центар со продавници, супер пазари, отворен пазар, училишта, таверни и сл., Сите овие се во границите од 50 до 300 метри, а плоштадот со многу места за кафе 150 метри. Многу е безбедно и секое тело може да оди во секое време во ноќ без никаков проблем. Исто така, кружниот пат за Халкидики,Makedonija, Аеродромот, Атина, Бугарија, Турција е само 500 метри, па затоа е многу удобно да се движи брзо во секој час без размислување за сообраќајот. Станот располага со 2 spalni, 1 дневна соба со кујна опремена со голем фризер, електричen sporet,мебел, машината за перење, има и мала просторија во внатрешноста на станот. заменив сите 4 балконски врати со нова спецификација за заштеда на енергија, инсталирано во сите балконски врати на инсекти и ролетни кои не се прикажани на сликите, па станот е целосно реновиран. Станот се наоѓа на првиот кат (4 метри од улицата). Сите соби имаат балконска врата и станот е аголен (тоа значи дека има балкони на двете страни. Цената е 56.500 евра и во цената се вклучени даноците и регистрацијата на нотарот, така што купувачот нема да мора да плати даноци и цената на нотарот, но цената не е пренослива (фиксна е). Исто така, цената на услугата
,ќе ги платам даноците за купувачот и за нотарските трошоци. Значи купувачот нема да плати ништо друго, но цената е фиксна (не се преговара).
https://www.google.com/maps/place/Olimpou,+Stavroupoli+564+31,+Грција/@40.6725931,22.8594772,12z/data=!4m5!3m4!1s0x14a839e0a160d08d:0x99d1f82c8acb9b86!8m2!3d40.6725891!4d22.9295204
Todor Longo-nevski
075594760
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione