Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN KOMFOREN STAN DEBAR MAALO 75m2

75 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 17 Tet 21:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
2 EDINECNI KUKI PLAC 518m2 UREDEN DVOR MADZARI 134 000 ЕУР
CETIRISOBEN STAN DO MVR DRZAVNA 107M2 SO GARAZA 135 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN 49 M2,TAFTALIDZE ,MINI ZGRADA !!! 63 700 ЕУР
NOV,4-SOBEN 115 M2 DELIV NA 2, CENTAR-PARTIZANSKA 138 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA TROSOBEN KOMFOREN STAN VO DEBAR MAALO VO POVRSINA OD 75 M2,VISOKO PRIZEMJE ,ISTOCNA ORIENTACIJA ,NEVSELUVAN STAN.
PRVA PRODAZBA OD INVESTITOR !!!
SO IMOTEN LIST !!!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
076434502
КАЗА МИА - М
KAZA MIA IZDAVA PREUBAV STAN VO PORTA BUNJAKOVEC 350 ЕУР
KUKA OD 125m2 PLAC 400m2 KISELA VODA 79 000 ЕУР
Kuka od 405m2 vo Kapistec Kozara 350 000 ЕУР
Nov nevseluvan stan Kisela Voda 38m2 na 2 kat 41 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione