Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN MODEREN STAN VO CENTAR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 Qer 09:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
шифра. 24298
Се издава/ ПРОДАВА луксузен стан во Центар. Станот е 105 м2 ,на 6ти кат составен од две спални соби, кујна дневен престој, 2 купатила и 2 тераси. Се продава со вградена кујна.
Станот е на одлична локација во близина на Млин балкан. Цена по договор.
АСТОРИА НЕДВИЖНОСТИ
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/244-331
Në fillim