Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN 70m2 AERODROM SPROTI VERO

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agencija"DOM" 01 Nën 03:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra (25004 ) Aerodrom
se prodava 3-soben stan 70m2
sproti Vero na 5-kat od 7-kata.
Lift,centralno parno,severo/istok.
Cena:62500evra
-----------------------------------------
Nudi:Agencija"DOM"-Skopje
tel.077/88 88 77
agencija_DOM@t-home.mk
Agencija"DOM"
Nasata firma Drustvo za proektiranje ingenering i posreduvanje so nedviznosti "DOM"Metodija DOOEL-Skopje veke postoi 14.godini.Prema toa imame dolgogodisno iskustvo za dejnosta za koja sto sme registrirani i imame ostvareno zadovolitelni rezultati za sto imame potvrda i od nasite ceneti klienti za koi nivnoto baranje do nasata firma sme go realizirale na beprekorno na nivno zadovolstvo.So dolzna pocit sprema nasite klienti pozdrav.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bihacka br.3 Tregoje në hartë
070335990
Leaflet
Agencija"DOM"
NAMESTEN STAN 45m2 VO KOZLE 220 EUR
Nov dvosoben stan 59m2 MIDA Kompleks 0 EUR
AGENCIJA DOM IZDAVA  NAMESTEN STAN 48m2 KATOLICKA 270 EUR
LUXURIOUS APARTMENT FOR RENT IN CENTAR 140m2 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione