Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan 72m2 vo Kisela Voda

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 09 Shk 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
На само 5мин.од центар, се продава трособен стан на 3кат со лифт.Дневна со кујна (природна вентилација) и трпезарија, две спални, гостинско вц ,купатило и тераса. северозападна ориентација.

шифра:368
контакт: Благоја 076/355-221
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim