Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN OD 85M2 VO AERODROM

68 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 18 Jan 11:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
4 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 104 000 ЕУР
VO MADZARI 3 SOBEN STAN 45 000 ЕУР
4 SOBEN STAN VO KARPOS 3 67 000 ЕУР
KUKA OD 170m2 VO ZDANEC 92 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО СКОПЈАНКА СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 85М2, ЕДНА ТЕРАСА, НА 5/6 КАТ, ДВА ЛИФТА, СЕВЕРНО ОРИЕНТИРАН, СО ИЛ Ш.5102
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470 , 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN OD 61m2 VO TAFTALIDZE 2 56 000 ЕУР
Deloven prostor vo Centar 88 800 ЕУР
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO AVTOKOMANDA -
Se izdava 4 soben prazen stan vo Debar Мaalo 300 ЕУР
Në fillim