Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan vo Aerodrom

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КОНФОР ЛУКС 13 Pri 12:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КОНФОР ЛУКС
SE IZNAJMUVA PRAZEN 3 SOBEN STAN NA KEJ VO CENTAR 350 ЕУР
SE  IZNAJMUVA  2 SOBEN  STAN  VO  STROG  CENTAR 280 ЕУР
Se izdava prazen trosoben stan na Rampa 250 ЕУР
NOV STAN  VO  AERODROM  SO 3 SPALNI 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava tosoben stan na visoko prizemje vo Aerodrom do crkvata Sv. Ilija.Stanot raspolaga so dve spalni sobi ,kupatilo,toalet,pomosna prostorija,spaijz i dve golemi terasi.Vnatresnata kvadratura na stanot e 99m2 i dopolnitelni kvadrati za dvete golemi terasi.Stanot odgovara za ziveenje ili deloven prostor.
Tel.za kontakt 070-236-570
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
КОНФОР ЛУКС
Se izdava nov luksuzen deloven prostor vo Centar 10 ЕУР
Stan vo Micurin so luks mebel i tehnika 65 000 ЕУР
Se izdava dvosoben stan vo Centar -
SE IZDAVA NOV STAN VO KARPOS 4 200 ЕУР
Në fillim