Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan vo Kisela Voda

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 27 Mar 12:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan so dve spalni sobi vo Kisela Voda , so kupatilo i wc .Stanot se naoga vo mala i nova zgrada, na prizemje
Vseliv e vednas Moze da se pogledne vo bilo koe vreme od 8-20h sekoj den
tel za kontakt Elena 070794009
City Life Elena
070794009
City  Life Elena
Stan vo Porta Vlae 67 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN KARPOS 1 150 ЕУР
Stan vo Kapistec 85 000 ЕУР
STAN VO VODNO 280 ЕУР
Në fillim