Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO KOZLE 71m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 30 Gush 11:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Агенција Божиноски Недвижности продава трособен стан во Козле, убава локација за семејно домување. Стан градба од 2014 година, од 71m2, на 3-кат од 3 без лифт, со мали косини, има дневна со кујна, две спални соби, тоалет и остава. Ориентација Северо-Западна.
Цена: 1000 евра од m2, Паркинг 250 евра од m2
Шифра:5631
Контакт: Влатко 076/355-224
[email protected]
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Në fillim