Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 64M2 1 KAT NOV

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 09 Maj 21:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
NOVA GARSONJERA DO CITY MALL 29M2 3 KAT JUG 1 050 ЕУР
GRADEZNA PARCELA INDUSTRISKA ZONA KOMPLET DOKUMENT 85 000 ЕУР
STAN 50m2 SO 2 SPALNI I PARKING NOVO LISICE 53 500 ЕУР
KUKA VO ELITNIOT DEL NA BARDOVCI 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE VO NEPOSREDNA BLIZINA NA KOMENSKI.
1 KAT,CENTRALNA KLIMATIZACIJA, SISTEM ZA GREENJE I LADENJE.
VSELIV JULI-AVGUST 2017 GOD.
MINI ZGRADA OD 6 STANA !!!
CENATA E SO VKLUCENO DDV !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
NOV DVOSOBEN STAN AERODROM 46m2 45 080 ЕУР
ITNO STAN VO VLAE NA ODLICNA LOKACIJA 82 M2 0 ЕУР
STAN-DELOVEN PROSTOR 85 M2,1 KAT,DO GRADINKATA 105 000 ЕУР
NOV STAN CRNICE SO GARAZA 55M2 2 KAT TOP PONUDA 50 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione