Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

UBAV STAN TAFTALIDZE 96m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BUKEFAL AS 07 Nën 09:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA STAN VO TAFTALIDZE VO BLIZINA NA GIMNAZIJA NOVA!
DNEVNA SO KUJNA, DVE SPALNI DVE KUPATILA I GOSTINSKI TOALET! DVE TERASI!
96m2 NA 6 kat DVA LIFTA
CIST IMOTEN LIST
CENA 103000 evra
078/681018
BUKEFAL AS
...Квалитетот не е чин , тој е навика ... Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС . ПОВЕЛЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Маршал Тито бр.13 Tregoje në hartë
078681018 / 078356889
BUKEFAL AS
078681018
Leaflet
BUKEFAL AS
STAN od 74m2 na 1 KAT KARPOSH 4 -
STAN 54m2 ZDANEC BELVEDERE RESORT 1 050 ЕУР
NEVSELUVAN STAN OD 71m2 3ti kat VO K.VODA 66 000 ЕУР
SE IZDAVA NEVSELEN NAMESTEN STAN AERODROM 270 ЕУР
Në fillim