Ubav stan vo Crnice

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agencija za Nedviznosti Renesans 07 Qer 10:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Shkup
Црниче, (6550)
Стан кој се наоѓа на убава локација, во населбата Црниче, во нова мала зграда со лифт, на прв кат од вкупно четири. Станот е климатизиран и е со вкупна станбена површина од 108м2. Станот има пространа дневна соба со трпезарија и одвоена кујна, три комотни спални соби со сопствени тераси, и две убаво опремени бањи. Греењето е решено со индивидуално подно греење. Станот исто така располага и со сопствен паркинг простор до зградата.
Се продава итно поради заминување во странство!
Цена: 115.000 ЕУР
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim