Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ubav stan vo Novo Lisice

54 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 04 Tet 11:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Ekskluziven stan vo D.Maalo 190 000 ЕУР
Se izdava trosoben stan vo Centar kaj Jospi Broz 300 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Crnice 230 ЕУР
3-soben stan 73m2  gradski zid 85 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
2/7088 Н.Лисиче - пред Рамстор, кај Жито - 62м2, 57м2 + 7м2 тераса, 2-собен, 4/8 ката, со парно, лифт, подрум, една тераса 7м2, ориент исток-југ, 2002 година градба. Станот се продава со вградена кујна, плакари и клима.
Цена 54,000Е
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Trosoben stan od 73m2 kaj Cesma 68 000 ЕУР
Se izdava namesten 3-soben stan kaj MI-DA 400 ЕУР
Se izdava, ubavo namesten stan kaj Rampa 220 ЕУР
Se izdava preubav stan 102m2 vo Centar 450 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione