Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

UL MAKEDONIJA 205M2 RENOVIRAN STAN

1 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 14 Shk 15:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
SONJE 102M1+700M2 KUCA 0 ЕУР
STAN VO DEBAR MALO 40M2 250 ЕУР
CENTAR VODNO 325m2 PLAC VODNO SPROTI DRZAVNA 0 ЕУР
DEBAR MAALO 70m2 1 015 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava renoviran stan od 205m2 na 2 nivoa 5+6 kat 3 spalni 3 kupatila so dve parking mesta so parno i lift cena1200 evra so moznost za dogovor sifra 4093 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID BLOK BEKO 59M2 1 150 ЕУР
CAIR DO LIRIJA UCILISTE LOKACIJA ZA GRADBA 1400M2 0 ЕУР
DEBAR MALO DELOVEN PROSTOR 23M2 28 000 ЕУР
MLECEN RESTORAN 93m2 UNIKATEN STAN 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione