Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VSELIV STAN 27 M2 NOVOGRADBA GORCE PETROV

840 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АМБИЕНТ ДООЕЛ 01 Pri 11:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
АМБИЕНТ ДООЕЛ
Stan od 32m2 novogradba vo Gorce Petrov 950 EUR
Stan vo novogradba vo Gorce Petrov 34m2 950 EUR
NOVOGRADBA GORCE PETROV 0 MKD
NOVOGRADBA GJORCE PETROV 900 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
SE PRODAVA STAN-GARSONJERA VSELIV SO POVRSINA OD 27M2 VO ZGRADA OD PRIZEMJE + 3 KATA SO LIFT.CENA 840 M2
АМБИЕНТ ДООЕЛ
Aмбиент е градежна фирма која работи со изградба на згради и продажба на станови.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ЈОРДАН МИЈАЛКОВ 8 /1-12 (ПОД КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР) Tregoje në hartë
070233787
http://ambient.mk/
АМБИЕНТ ДООЕЛ
070233787
Leaflet
АМБИЕНТ ДООЕЛ
NOVOGRADBA GJORCE PETROV 900 EUR
Novogradba Gorce Petrov 56m2 900 EUR
NOVOGRADBA GJORCE PETROV 0 EUR
NOVOGRADBA VO GORCE PETROV FURNA BLAZEVSKI 850 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione