Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera od 26m2 vo Stip

18 000 EUR

Shitet nga: МИКИ НИКОЛОВ 26 Nën 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Се продава Гарсоњера со внатрешна површина од 19 м/2,како и Подрум од 7 м/2 или во вкупна површина од 26 м/2
Контакт телефон:075/361-002
МИКИ НИКОЛОВ
Leaflet
Në fillim