Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 64m2 zgrada Promaja

45 000 EUR

Shitet nga: Zoran 07 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Stanot e na 4 kat(novata zgrada promaja) so povrsina od 64 m2 + 8 m2 podrum

- Ima sopstveno parno na struja i se prodava polunamesten so kujna i spalna.
Se naoga na juzna strana so pogled kon centarot na gradot.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione