Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na Plostadot vo Stip

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: We4home.mk 11 Jan 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Се Продаваат 2 Куќи во центар на Штип 48 000 ЕУР
Gradezno zemjiste 2371m2 so odlicna lokacija 31 ЕУР
Stan na ednosmernata vo Stip 67 000 ЕУР
Namestena i super opremena kuka 85 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
apartment - штип плоштад слобода
https://we4home.mk/property/stan-plostad-stip/
Се продава стан на Плоштад Слобода во Штип, реновиран, атрактивна локација и цвста градба. Станот е со површина од 72м2, неодамна е реновиран, поставено ламинат во станот, избелено и направено со агрип. Во станот моментално се живее, што значи дека веднаш е вселив исто така е и погоден за канцелариски простории бидејки има добар распоред.
Распоред: влезен ходник, салон(предсобје), три соби и 2 купатила. Зградата е доста цврста градба со полнета циграл, автентична градба и симбол на градот. Станот е на втори спрат има излез до подкровието со скали кои се во станот. Станот е доста топол, моментално се грее само со клима, која ќе остане во станот.

We4home.mk/Plostad

Leaflet
Се Продаваат 2 Куќи во центар на Штип 48 000 ЕУР
Deloven prostor 200m2 PSS kompleks 600 ЕУР
Renovirana i kvalitetno opremena kuka 420m2 340 ЕУР
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Në fillim